i-Půjčky-ihned.cz
|
Půjčky tak rychle, jak je to jen možné
Zjistěte si informace o tom:
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik
  • Jaký typ půjčky je pro Vás nejvhodnější
  • Jak se vyhnout problémům se splácením

Bankovní úvěry pro podnikatele

Upozornění: Údaje na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Podnikatelské úvěry

18. prosince 2015

Banky mají pro podnikatele nejen speciální účty, ale nabízejí také mnoho různých druhů úvěrování. Úvěry pro podnikatele od banky do několika set tisíc korun nevyžadují ručení a nejsou ani složité na získání. Nejdůležitější bývá obrat na bankovním účtu podnikatele.

Sjednání úvěru

Doba, kdy se muselo chodit do banky a dokládat žádost různými papíry, je pryč. Úvěry pro podnikatele od banky se také sjednávají online jako jiné úvěry. Jen u velkých částek se vyžaduje zajištění nebo ručení. A ručení postačuje pouze spolupodepsáním závazku přímo podnikatelem nebo manželem či manželkou. Finanční hotovost 100.000 Kč nebo 200.000 Kč získáte snadno a v podstatě během několika minut.

Vyřízení žádosti

Úvěry pro podnikatele od banky se vyznačují stejnou rychlostí jako pro občany. V internetovém bankovnictví si lze podat online žádost, která spočívá jen ve vyplnění několika údajů. Hlavní je částka, ale na účelu úvěru nezáleží. Způsob použití prostředků není pro banku podstatný. Jedině při větších částkách se vyplatí nechat si rovnou proplatit faktury. Dosáhnete tím nižšího úroku a vyšší částky k použití.

Rychlé prostředky

Na základě vyplněného online dotazníku dostanete během několika minut nebo hodin odpověď na žádost. Pokud nemáte negativní záznam v registru dlužníků, je vždy odpověď kladná. Samozřejmě s delší historií máte šanci na vyšší objem peněz a také nižší úrok. Peníze po elektronickém schválení a potvrzení můžete mít na účtu během několika minut.

Výběr z úvěrů

Rychlé a pohodlné úvěry pro podnikatele od banky znamenají výhodné prostředky. Obrat zboží a služeb je podstatně důležitější než samotný úrok. Podnikání přináší často několikanásobné zhodnocení úvěru, vyšší obrat na účtu a lepší bonitu. Půjčit si můžete opakovaně a můžete si vybírat nejen ve svojí bance, ale v jakékoliv jiné. Porovnání úvěrů a kalkulačka výhodnosti vám předloží to nejoptimálnější řešení. A s výpisem z účtu budete pro bankovní i nebankovní společnosti vždy zajímavým klientem, kterému rády půjčí.


Naše tipy

Pokud ještě nevíte, komu co koupit na Vánoce, inspirujte se na stránkách www.vánoční-dárky-online.cz.

Půjčky bez poplatku předem tvoří část nabídky půjček na finančním trhu.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

– ČSOB jako jeden z nejvýznamnějších hráčů na bankovním trhu poskytuje ruzné druhy ČSOB půjček.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

Všechna práva vyhrazena © 2014 i-Půjčky-ihned.cz
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.