i-Půjčky-ihned.cz
|
Půjčky tak rychle, jak je to jen možné
Zjistěte si informace o tom:
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik
  • Jaký typ půjčky je pro Vás nejvhodnější
  • Jak se vyhnout problémům se splácením

ČSOB Půjčka na lepší bydlení

Upozornění: Údaje na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

ČSOB Půjčka na lepší bydlení

10. června 2015

Potřebujete z něčeho financovat bydlení a nedaří se vám našetřit si celou částku? Stavíte, rekonstruujete, vylepšujete? ČSOB Půjčka na lepší bydlení vám poskytne částku do 600 000 Kč, a to bez ručitele nebo zajištění nemovitostí!

Účelová rychlá půjčka

ČSOB Půjčka na lepší bydlení je rychlá a účelová půjčka, která se dá využít na nejrůznější věci spojené s bydlením, klidně i na zaplacení materiálu a řemeslníků. Až 20% z ní můžete použít na cokoliv jiného, maximálně ale 60 000 Kč. Dostupná je nejen pro klienty ČSOB. Žádost se vyplňuje na pobočce, telefonicky na bezplatné lince nebo přes internet banking.

Proč zbytečně dlouho čekat?

Pokud nemáte účet u ČSOB, přikládáte k žádosti o půjčku i potvrzení o příjmech, u stálých klientů si příjmy banka ověřuje sama. Jakmile osobně navštívíte pobočku, výsledek žádosti se dozvíte okamžitě, získáte návrh smlouvy, kterou můžete rovnou podepsat, a poté už jsou vám peníze odeslány ihned na účet.

Zvolte si dobu splácení podle svých možností

Jakmile smlouvu podepíšete, máte šestiměsíční lhůtu na to, abyste doložili účel vynaložených peněz. Navíc vám banka může zpětně proplatit náklady, které na vašem bydlení vznikly až 12 měsíců před schválením půjčky. Splátky nejsou příliš vysoké, takže nemusí nadměrně zatížit rodinný rozpočet. Zvolit si můžete splácení 12 až 144 měsíců. Určitě se vyplatí i pojištění schopnosti splácet, které slouží pro případ některých nečekaných nepříznivých událostí, které by mohly řádné splácení znemožnit.

Praktický doplněk? Flexi balíček!

Flexi balíček slouží jako doplněk k ČSOB Půjčce na lepší bydlení a můžete si jej sjednat za účelem moci pružně měnit parametry úvěru podle aktuálních možností. Půjčku lze do 30 dní zdarma vrátit, splátky snížit, zvýšit nebo doložit až o 3 měsíce, můžete také zaplatit až 3 mimořádné splátky nebo půjčku předčasně splatit. Tento balíček půjčku výrazně zvýhodní, takže o něm určitě pouvažujte.


Navštivte také webové stránky Maxi-Půjčky.cz. Naleznete zde nejrůznější informace o nebankovních půjčkách a nejen to. Více zde.

Naše tipy

Pohořeli jste s výběrem dárků pod stromeček? Příště zkuste využít portál www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním vánočních dárků.

Ferratum půjčka SMS je asi nejrozšířenější a nejznámější SMS půjčkou v ČR.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde? Ano, to není jen hudba budoucnosti. To je SMS půjčka ihned.

– Nabídku i poptávku půjček pospolu v přehledné formě je možné najít na stránkách Inzerce půjček online.

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Všechna práva vyhrazena © 2014 i-Půjčky-ihned.cz
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.