i-Půjčky-ihned.cz
|
Půjčky tak rychle, jak je to jen možné
Zjistěte si informace o tom:
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik
  • Jaký typ půjčky je pro Vás nejvhodnější
  • Jak se vyhnout problémům se splácením

Podnikatelské mise

Podnikatelské mise

16. října 2023

Když se řeknou podnikatelské mise, řada podnikatelů netuší, o čem je řeč. A přitom tyto mise dokážou pomoct k získání obchodních kontaktů v zahraničí a přispět k rozvoji podnikatelských aktivit daného podnikatelského subjektu. Mise často zaštituje státní správa a vysílá na ně svého zástupce.

Podnikatelské mise realizované v zahraničí

Cílem zahraniční podnikatelské mise je zjistit obchodní a podnikatelské příležitosti, získat obchodní kontakty a spojit se s organizacemi, které přispívají k úspěšnému podnikání a obchodu v dané zemi. Tyto mise jsou často spojeny s oficiálními pracovními cestami předních představitelů ČR. Podnikatelé se mohou mise zúčastnit a poznat hospodářské prostředí dané země, navázat obchodní kontakty, seznámit se s konkurencí a vytvořit spojenectví se zahraničními firmami.

Sekce mezinárodních vztahů SP ČR

Členové Svazu průmyslu a dopravy ČR se mohou zapojit do akcí, které organizuje Sekce mezinárodních vztahů SP ČR:

  • Česko-ukrajinské podnikatelské fórum – přínosem je pro české exportéry, kteří se zajímají o podnikání na Ukrajině a chtějí navázat kontakt s ukrajinskými protějšky.
  • B2B – setkání s korejskou obchodní delegací – setkání s korejskými obchodními delegacemi zprostředkovává Jihokorejská vládní agentura pro podporu zahraničních investic a obchodu KOTRA.
  • Podnikatelská mise Ministerstva zemědělství do Angoly – mise je určena zástupcům českého soukromého sektoru se zájmem o vývoz potravin, nápojů a příslušné techniky na angolský trh.
  • Podnikatelská mise do Ruské federace – mise míří do Rostovské oblasti a zaštituje ji Ministerstvo zemědělství České republiky a Komora pro hospodářské styky se SNS.
  • Podnikatelská mise na Kubu – mise se mohou účastnit české firmy se zájmem o vstup a působení na kubánském trhu. Pozvánku vystavilo Ministerstvo zemědělství ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR.
Naše tipy

Ferratum půjčka SMS je asi nejrozšířenější a nejznámější SMS půjčkou v ČR.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

– Nabídku i poptávku půjček v přehledné formě nalezneme na stránkách Inzerce půjček online.

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Všechna práva vyhrazena © 2014 i-Půjčky-ihned.cz
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.