i-Půjčky-ihned.cz
|
Půjčky tak rychle, jak je to jen možné
Zjistěte si informace o tom:
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik
  • Jaký typ půjčky je pro Vás nejvhodnější
  • Jak se vyhnout problémům se splácením

Vyzkoušejte půjčku Ferratum

Upozornění: Údaje na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčku Ferratum můžete uzavřít rychle a kdykoli

16. srpna 2015

Jednou z nejznámějších nebankovních půjček, se kterými se poslední dobou roztrhl pytel, je rychlá půjčka Ferratum poskytovaná společností Ferratum Bank.

Jakmile se před vámi objeví nečekané výdaje a vy nutně zatoužíte po finanční injekci, půjčka Ferratum je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Získat můžete částku 10 000 na dobu splatnosti od 7 do 45 dní.

Proč si vybrat právě půjčku Ferratum?

Nejrůznějších půjček je na trhu jako máku – jak si tedy vybrat tu nejlepší? I půjčka Ferratum má své výhody, které váš možná přesvědčí, abyste se rozhodli právě pro ni. Největší výhodou je dostupnost – půjčku Ferratum můžete získat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Z pohodlí domova si sami zvolte požadovanou částku a nastavte i délku pro její splacení. O výsledku budete informováni do 10 minut – což je velice rychlé.

Jak půjčku Ferratum získat?

Od získání půjčky vás dělí 3 jednoduché kroky, které zaberou jen několik málo minut. Zažádat můžete dvěma způsoby – prostřednictvím SMS nebo online formuláře na stránkách. Dalším krokem je schválení/zamítnutí vaší žádosti. V případě schválení peníze obdržíte do několika málo minut. Třetím krokem je řádné splacení vašeho závazku v daném termínu.

Kdo může zažádat o půjčku Ferratum?

Nebankovní půjčka Ferratum je vhodná pro každého, koho zaskočil nečekaný výdaj, ale i tomu, kdo zkrátka nevyšel od výplaty k výplatě, což se může stát komukoli. Podmínkou je dosažení věku 21 let a žádné dluhy u společnosti.

Akce pro nové klienty

Pro nové klienty připravila půjčka Ferratum jedinečnou nabídku – a to první půjčku zcela zdarma. Jakmile si u společnosti půjčíte 3000 Kč na 30 dní, nezaplatíte ani jednu korunu nad rámec. Ferratum myslí i na stávající klienty, kteří mohou u opakované žádosti získat spotřebitelskou půjčku na dobu splatnosti až 7 měsíců.

Naše tipy

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

Ferratum půjčka SMS je asi nejrozšířenější a nejznámější SMS půjčkou v ČR.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

– Nabídku i poptávku půjček v přehledné formě nalezneme na stránkách Inzerce půjček online.

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Všechna práva vyhrazena © 2014 i-Půjčky-ihned.cz
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.