i-Půjčky-ihned.cz
|
Půjčky tak rychle, jak je to jen možné
Zjistěte si informace o tom:
  • Jak si půjčit bezpečně a bez rizik
  • Jaký typ půjčky je pro Vás nejvhodnější
  • Jak se vyhnout problémům se splácením

Co dělat když se dostanu do dluhové pasti

Upozornění: Údaje na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Jak si správně vybrat půjčku

12. října 2014

Půjčit si peníze a zadlužit se je velmi snadné, vybrat správný produkt a nenaletět podvodníkům už poněkud těžší. Navíc nabídka online půjček dostupných komukoliv je široká a číhá na nás na každém kroku. Zde je pár rad, na co si dát při výběru půjčky pozor.

Pozor na neprověřené společnosti

I v oblasti půjček se vyskytují podvodníci. Hned poté, co si ujasníte, jakou částku si potřebujete půjčit, pokračujte výběrem vhodné společnosti. Ideální je taková, kterou vám někdo, komu věříte, doporučí. Pokud nechcete půjčku od banky nebo nesplňujete potřebná kritéria, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Poskytovatel by měl mít dobře zpracovaný web, uvedenu kompletní adresu sídla společnosti, fungující kontakty a zákaznickou linku a neskrývá potřebné informace o produktech. Pozor na placená telefonní čísla, která je třeba volat pro schválení půjčky, většinou jde o podvod!

Dostatek informací

Než něco podepíšete a vezmete si půjčku, zjistěte si potřebné informace. Nestyďte se ptát se a zkoumat detaily. Jde přece o vaše peníze! Pokud na vás někdo tlačí k co nejrychlejšímu podpisu, nenechá vám si detailně pročíst smlouvu a nedokáže odpovědět na všechny vaše dotazy, raději se obraťte s žádostí o úvěr na jinou společnost. Ve smlouvě prostudujte i text psaný drobným písmem a zdánlivě nepodstatné poznámky!

Využijte online kalkulačku

Díky online kalkulačkám na stránkách společností, se kterými se velmi snadno pracuje, si můžete zjistit, kolik vás bude půjčka stát a jednoduše si ji nasimulovat. I orientační výsledek může být dobrým vodítkem.

Zkušenosti a recenze

Na neprověřené společnosti nahlížejte obezřetně a raději se jim vyhněte. Využít můžete srovnávače půjček, nechte si doporučit úvěr od známých, hledejte recenze na internetu. Pozor na uměle vytvořené diskuse a fiktivní recenze, těmi se bohužel internet jen hemží.


TIP: Nejste-li si jistí, že správně rozumíte všem bodům smlouvy, nebojte se poprosit o radu nějakého právního zástupce. Nemáte-li na něj peníze, existují v ČR také bezplatné právní poradny.

Naše tipy

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

Ferratum půjčka SMS je asi nejrozšířenější a nejznámější SMS půjčkou v ČR.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

– Nabídku i poptávku půjček v přehledné formě nalezneme na stránkách Inzerce půjček online.

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Všechna práva vyhrazena © 2014 i-Půjčky-ihned.cz
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.